Máte minutku? Neváhejte se podívat, jak pracují někteří naši zaměstnanci. Natočili jsme pro vás videa, která vám ukáží zákulisí firmy a provedou vás pracovním dnem našich zaměstnanců. Rozhodně se máte na co těšit.  

Podívejte se na video s Lubošem Hynkem, který je u nás ve Foxconnu na pozici vedoucího skladu. Zajímá vás více? Luboš se svěřil s jeho cestou Foxconnem od úplného začátku až po přítomnost. V jeho zpovědi najdete nejen karierní postup, ale také emoce a pocity, které ho provázeli. Přesvědčte se sami 🙂

„V roce 2010, když jsem se vrátil z Ostravy a poohlížel se po práci mnohem blíže k domuvu, mi kamarád nabídl práci ve Foxconnu. Říkal jsem si, že to na nějakou chvíli vezmu, než najdu něco, co mě bude bavil. Dnes už jsem tu šestým rokem a neplánuji, že bych na tom něco měnil.

Začal jsem jako inventurní kontrolor. Mou každodenní prací, byla kontrola stavu zásob ve skladu, aby fyzický stav seděl s tím systomévým. Zlepšil jsem své znalosti v angličtině, se systémem a hlavně s procesem, načež jsem povýšil na analytika. Najednou jsem se ponořil do hlubších zákoutí, což bylo něco pro mě. V tu chvíli jsem si uvědomil, že mi nestačí jen pár skladových transakcí a začal jsem víc prozkoumávat celý tok materiálu, od vytvoření objednávky až po expedici.

Dnes mám na starosti skladovací část servisního cetra s pěti tisíci paletovými místy. A jaký je můj cíl? Chci chodit do práce s úsměvem a hlavně s vědomím, že tvoříme něco víc a má to smysl. A to, že se mohu spolehnout na můj dvacetičlenný tým a naopak, že můj tým se může spolehnout na mě, mi dává za pravdu. Vytvořili jsme  si dokonalý kolektiv , nebojím se říct profesionálů, ať už řidičů, techniků nebo inženýrů, se kterým zvládneme vyřešit nejeden problem. My se totiž držíme pravidla: Foxconn poznává potřeby zákazníků, proto vyrábí výrobky tak, aby tyto potřeby splnil. Pracuj, kde žiješ. Foxconn.”

Zaujala vás tato pozice? Hledáte práci vy nebo vaši známy? Podívejte se na naše stránky www.foxconn.cz a dozvíte se vice o otevřených pozicích.

 

 
Zaujala vás tato pozice? Hledáte práci vy nebo vaši známy? Podívejte se na naše stránky www.Foxconn.cz a dozvíte se vice o otevřených pozicích.

 

Zavřít menu