Kutná Hora se připravuje na Krav Maga událost roku s Eyal Yanilovem

Kutná Hora se chystá na událost, která oživí celý svět sebeobrany. Přímo do našeho města zavítá Eyal Yanilov, světová legenda Krav Maga, aby zde předvedl umění, jež z obyčejných lidí tvoří hrdiny. Jako hlavní postava Global Tour 2024 Eyal představí nejen techniky, ale i ducha Krav Maga, který žije a vyvíjí se již půl století.

Pro nezasvěcené, Krav Maga je izraelský bojový systém, navržený pro maximální efektivitu a realističnost v sebeobraně. Od svého zrodu v 40. letech 20. století se Krav Maga rozrostla do světa jako preferovaný systém pro vojenské jednotky, policisty i civilisty, kteří chtějí zlepšit svou osobní bezpečnost.

Eyal Yanilov, který byl nejbližším studentem zakladatele Krav Maga, Imi Lichtenfelda, je dnes uznávaným světovým expertem. Jeho práce ve vývoji a rozšiřování Krav Maga po celém světě, zejména prostřednictvím organizace Krav Maga Global, má nezměrný význam.

Seminář v Kutné Hoře bude nejen praktickou lekcí z rukou mistra, ale i příležitostí pochopit filozofii za tímto systémem, který klade důraz na přizpůsobivost, inteligenci a realistickou přípravu na nečekané situace. Učení se od Eyal Yanilova znamená získat hluboký vhled do historie a technik, které definují Krav Maga jako unikátní sebeobranný systém.

Je to šance pro každého z nás – bez ohledu na předchozí zkušenosti. Tento seminář je pozvánkou do světa, kde se stírá rozdíl mezi začátečníky a pokročilými, kde každý může objevit svou vnitřní sílu a schopnost ochránit sebe i své blízké. Účastníci nejenže získají cenné dovednosti, ale i speciální diplom za účast na této výjimečné události.

V době, kdy je bezpečnost klíčová, seminář představuje jedinečnou příležitost učit se od jednoho z nejlepších v oboru. Je to šance pro všechny v Kutné Hoře a okolí, aby si společně zacvičili a oslavili sílu a odvahu, které Krav Maga přináší.

Nezmeškejte jedinečnou šanci prozkoumat Krav Maga a na vlastní kůži zažít její hloubku a sílu s mistrem Eyal Yanilovem. Přidejte se k nám v tomto historickém okamžiku v Kutné Hoře.

Seminář se uskuteční 21. března od 19 do 22 hodin v Kutné Hoře v Respekt gymu. Pro další informace a registraci prosím navštivte https://respektgym.cz/kalendar-akci/seminar-s-eyal-yanilovem/. Těšíme se na vás!

Inspirujme se odvahou, vybavme se dovednostmi a oslavme společně sílu komunity. Tato událost je více než seminář; je to cesta k osobnímu růstu a bezpečnosti. Uvidíme se tam!

PI

Zavřít menu