Portál CZREGION je celostátním informačním portálem. Kromě užitečných informací o Čechách a Moravě na portálu naleznete prezentace měst a obcí doplněné fotografiemi, údaje o krajích Česka, turistické informace, prezentace škol, fotogalerie. ………………………………………………………………………………………..

Každý zájemce o informace z oblasti turismu na portálu může vyhledat ubytovací a stravovací zařízení, koupaliště, wellness, sportovní zařízení, golfové kluby a typy na výlety. Portál je pravidelně aktualizován a doplňován o akce, aktuality a obecné informace z regionů.

Soutěž o Nejkrásnější město a obec Čech a Moravy 2013
Již šestým rokem portál CZREGION vyhlašuje soutěž o Nejkrásnější město a obec Čech a Moravy. Soutěž, kterou si oblíbila široká veřejnost, se těší velkému zájmu. V. ročník soutěže probíhá od 1. 4. 2013 od 12. hod. do 31. 10. 2013 do 12. hod. Soutěž je určena pro všechny, kteří mají zájem podpořit města a obce Čech a Moravy. Hlasovat za město/obec lze pomocí hlasovacího banneru, který je umístěn pod prezentacemi měst a obcí. Po přidání hlasu se městu/obci přičte jeden hlas. Rozhodnout se může každý individuálně. To znamená, že můžete hlasovat podle svého bydliště, sympatií nebo si vyberete místo, kde se vám líbí.

Pravidla soutěže:

Soutěží se v kategoriích Nejkrásnější město Čech a Moravy 2013 a Nejkrásnější obec Čech a Moravy 2013.

1.) Do soutěže se mají právo přihlásit osoby prostřednictvím internetu na www.czregion.cz.

Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé. Každý uživatel musí mít kompletně vyplněny údaje.

2.) Hlasovat pro jedno a totéž město/obec je možné maximálně jedenkrát za hodinu (to znamená, že jedno a totéž město/obec dostane od jednoho hlasujícího maximálně 24 hlasů denně). Hlasovat můžete pro více měst a obcí v průběhu jedné hodiny. Hlasujte kliknutím na „Přidej hlas“ v hlasovacím zařízení pod prezentací města/obce.

3.) Zvítězí město/obec, které získá nejvíce hlasů.

 

Soutěž o Primátora/Starostu Čech a Moravy 2013
Již třetím rokem portál CZREGION přináší doplňkovou soutěž o Primátora/Starostu Čech a Moravy. Soutěž probíhá od 1. 4. 2013 od 12. hod. do 31. 10. 2012 do 13. hod. Soutěží se v kategoriích Primátor Čech a Moravy 2013 a Starosta Čech a Moravy 2013. Pokud máte zájem podpořit svého primátora/starostu, zašlete prosím krátký popis s kladnými aktivitami a úspěšnými projekty, které provedl pro Vaše město/obec. Popis lze zaslat pomocí banneru, který je umístěn pod každou prezentací města/obce. Pro zaslání popisu musíte být zaregistrován a přihlášen na portálu. Na konci soutěže bude ze všech zaslaných popisů – podpůrných hlasů vybrán primátor/starosta, který svými aktivitami a uskutečněnými projekty nejvíce přispěl k rozvoji města nebo obce.
Výhry a ceny:

1. – 3. místo, celostátní propagace v médiích, dárkový balíček, grafický banner o městě/obci na portálu CZREGION v sekci města/obce po dobu 4 měsíců, propagační materiály a diplom.

4. – 10. místo, celostátní propagace, rozšířená prezentace na portálu CZREGION, propagační materiály a diplom.
Vítězný Primátor a Starosta získá:

– celostátní propagaci v médiích

– rozšířená prezentace na portálu CZREGION

– propagační materiály

– pohár pro vítěze

– diplom
Ceny pro hlasující: I letos se organizátoři rozhodli podpořit hlasující v soutěži zajímavými výhrami. Každý přihlášený uživatel, který hlasuje, se dostává do slosování o měsíční výhru. Čím více hlasů uživatel odevzdá, tím má větší šanci na úspěch.
Každý měsíc z pomezi hlasujících losujeme jednoho výherce hodnotných cen: pobyt pro dvě osoby na dvě noci / věcná cena. Hlasující, který přidá po dobu soutěží nejvíce hlasů, získá dárkový balíček.

Seznam všech cen najdete ZDE.

Více informací ZDE.

(Tisková zpráva)

.

Zavřít menu