Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje – územní odbor Kutná Hora a Hasičský sportovní klub Kutná Hora zvou širokou veřejnost na Den otevřených dveří u příležitosti svátku svatého Floriána – patrona hasičů. V rámci této akce  v areálu stanice HZS Kutná Hora – Sedlec bude vyhlášena výtvarná soutěž „Hasiči očima dětí“. ……………………………………..

Den otevřených dveří se uskuteční ve čtvrtek 2. května 2013 od 8,00 do 18,00 hodin v areálu stanice HZS Kutná Hora – Sedlec.
„Pro návštěvníky jsou připraveny ucelené bloky akčních ukázek činnosti profesionálních hasičů. Bloky ukázek budou probíhat v době od 9 do 10,30 hodin a od 15,30 do 17 hodin. Dále budou po celý den statické ukázky techniky a vybavení HZS s možností prohlídky celé stanice. Plánována je také prezentace ostatních složek integrovaného záchranného systému,“ láká Jiří Pokorný, ředitel územního odboru Kutná Hora.

V rámci této akce bude vyhlášena výtvarná soutěž „Hasiči očima dětí“ s termínem doručení prací do 31. května 2013. Akce se koná za podpory Města Kutná Hora.

 

.

Zavřít menu