Koncertem v aule gymnázia znovu pomohou nemocné Terezce

Na Gymnáziu Jiřího Ortena budou znovu pomáhat. Pokračování charitativního projektu na podporu nemocné Terezky připravují gymnazisté ve čtvrtek 22. února v aule. Zahraje studentská kapela GJO Band.

Na půdu gymnázia zve čtenáře Kutnohorských listů student čtvrtého ročníku Lukáš Lázňovský: „Dovolte, abych Vás pozval na charitativní koncert, jehož výtěžek z dobrovolného vstupného poputuje na konto malé Terezky, která pochází z Kutné Hory. Terezce byla diagnostikována vzácná vrozená vada, kterou lékaři zatím nedokázali blíže specifikovat. Léčba je velice nákladná a proto jsme se rozhodli uspořádat tento charitativní koncert.”

„Koncert se uskuteční ve čtvrtek 22. února 2018 od 18:00 v aule Gymnázia Jiřího Ortena. Těšit se můžete na písně z domácí, ale i zahraniční hudební scény v podání kapely GJO Band. Písně, které nazpívala Hana Zagorová, Marie Rottrová, Jaromír Nohavica, Petr Hapka, Beatles, U2 anebo třeba The Cranberries. Jako host přislíbil svoji účast i Zdeněk Vřešťál, který dlouhá léta působí v kapele Neřež a hraje právě s Marií Rottrovou, či s Jarkem Nohavicou. V době koncertu bude zajištěno i drobné občerstvení,” připomněl Lukáš Lázňovský, jež spolu se spolužáky charitativní koncert se spolužáky organizuje. 

Kutnohorské listy jsou mediálním partnerem projektu.

Napsali jsme:

Dvacet tisíc korun putuje z gymnázia na dobrou věc

Jakub Skyva