Kutnohorská Masaryčka získala počtvrté nejvyšší cenu Sazka Olympijského víceboje

Na ZŠ T.  G. Masaryka Kutná Hora se opět usmálo štěstí. Již počtvrté za sebou se stala jedním ze šesti výherců nejvyšší ceny – poukazu na sportovní vybavení v hodnotě 60.000 Kč. Vítěze vylosoval z celkového počtu 461 škol, které splnily podmínky, dvojnásobný olympijský vítěz z  Atlanty 1996 a sportovní ředitel ČOV, Martin Doktor.

Slavnostní předání hlavních  cen  proběhlo ve čtvrtek  13. června  v  HOP aréně v Čestlicích (největší trampolínové centrum v České republice) za účasti Jiřího Kejvala, předsedy Českého olympijského výboru, ambasadorů Sazka Olympijského víceboje (Šárka Kašpárková, Štěpán Janáček, Ilona Burgrová, Michal Navrátil, Petr Pilát, Jiří Beran), týmu organizátorů a také reprezentantů vítězné školy – učitelů  Radka Jáska a Lenky Hanzlíkové a žáků-sportovců Nely Mocové a Štěpána Jelínka, kteří se doslova vyřádili na spoustě skákacích trampolín.

Nákup kvalitního sportovního vybavení plnohodnotně obohatí hodiny tělesné výchovy na škole, která se projektu Českého olympijského výboru, jehož cílem je přivést ke sportování co nejvíce dětí, věnuje od nultého ročníku – od roku 2014.

V pondělí, 24. června, obdrží žáci, kteří splnili všech osm disciplín víceboje, spolu se školním vysvědčením také Olympijský diplom a letošní ročník SAZKA OLYMPIJSKÉHO VÍCEBOJE bude historií. Poděkování patří především dětem, ale i mnohým pedagogům, kteří mají na úspěšném projektu také svůj podíl.

Radek Jásek, red

Zavřít menu