V pořadí čtvrtou letošní zastávku si v sobotu 15. července připíše roadshow Slide Czech. Tentokrát se bude rozdávat radost a úsměvy v historickém centru Kutné Hory, kde vůbec premiérově odpálíme obrovské vodní šílenství. Jedná se o jedinou povolenou skluzavku v Kutné Hoře, žádný jiný termín není platný! Akce vypukne, stejně jako v ostatních městech, ve 12 hodin a potrvá až do 18. hodiny odpolední.

A na co se můžete v památkové rezervaci UNESCO těšit? Kromě několika desítek metrů dlouhé skluzavky, která vévodí celé show, je pro všechny účastníky připraven bohatý doprovodný program. Ten nabídne třeba velkou vodní bitvu, oblíbený fotokoutek, pro ty nejmenší kreativní koutek a spoustu dalšího. Chybět ani tentokrát nebude pojízdný bar našeho partnera Smarty, u nějž se budete moci osvěžit chutnými míchanými drinky. Nejen hokejové fanoušky pak potěší přítomnost hokejového velikána, bývalého vynikajícího gólmana Dominika Haška, se kterým se budete moci vyfotit nebo s ním jen tak prohodit pár slov.

Po celou dobu se o skvělou atmosféru navíc postará pohotový komentátor Vojta Novotný, jehož s letními energizujícími songy doplní naši skvělí DJ’s. Fanoušci Slide Czech si navíc na památku na místě budou moci zakoupit oficiální merchandise celé tour. V nabídce najdete například tričko, ručník nebo osušku. To vše s logem Slide Czech. Lákadel je mnoho, tak neváhejte a doražte si užít letošní léto, jak se patří! Všechny důležité informace a registrační formulář naleznete na www.slideczech.cz. Tak 15. 7. v Kutné Hoře na viděnou!

Zavřít menu