Očkování seniorů odloženo, zrušením rezervace došlo i ke zrušení registrace
Očkování seniorů 80+ proti nákaze Covid 19, které mělo být zahájeno 1. února, bylo odloženo. Důvodem je nedostatek očkovacích látek pro Středočeský kraj, tedy pro kolínskou a kutnohorskou nemocnici. V průběhu dne došlo k další změně k očkování seniorů a to, že zrušením rezervace dochází i ke zrušení registrace.
„Omlouváme se za potíže, které jsme nezpůsobili a děkujeme za pochopení a trpělivost. Informace můžete čerpat ze stránek Ministerstva zdravotnictví: Očkování proti covid-19: https://koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19/,“

je uvedeno na FB Nemocnice Kutná Hora. Kutnohorská nemocnice má připravenou očkovací místnost, která vznikla úpravou dvou ordinací v suterénu rehabilitace kutnohorské nemocnice. Připraven byl přehledný systém, bezbariérový přístup i parkoviště pro imobilní pacienty.

red
Více informací z FB nemocnice Kutná Hora, AKTUALIZOVÁNO 14:50, 27.1.2021:
OČKOVÁNÍ SENIORŮ ODLOŽENO
Dovolujeme si informovat, že veškeré rezervace pro seniory 80+ na očkování proti onemocnění Covid-19 musely být zrušeny (první i druhé termíny). ❌
Důvodem je aktuální nedostatek očkovacích látek určených pro Středočeský kraj, potažmo pro ON Kolín, a.s. – očkovací místo pracoviště Nemocnice Kutná Hora.
Jakmile budou k dispozici očkovací látky, postupně budeme termíny k objednání do centrálního rezervačního systému uvolňovat. Aktuálně platí, že zrušením rezervace dochází i ke zrušení Vaší registrace, kterou je tedy potřeba obnovit na https://registrace.mzcr.cz/. Dále již není třeba podnikat další aktivní kroky.
Ve chvíli, kdy budeme disponovat dostatkem očkovacích látek, uvolníme termíny v centrálním rezervačním systému pro naše očkovací místo. Následně obdržíte automaticky zvací SMS zprávu s kódem PIN2. Po zadání tohoto kódu do centrálního rezervačního systému (krok 5) provedete přihlášení k rezervaci místa/termínu (podmínkou je obnovená registrace). Každý, kdo tuto SMS obdrží, by měl mít termín garantovaný. Počet odeslaných SMS s PIN2 odpovídá počtu otevřených slotů. Zvací SMS zpráva znamená, že očkovací místo již má k dispozici volné dávky vakcíny.
Rezervaci termínu očkování je po registraci možné provést na odkazu: https://reservatic.com/ockovani
Omlouváme se za potíže, které jsme nezpůsobili a děkujeme za pochopení a trpělivost.
Informace můžete čerpat ze stránek Ministerstva zdravotnictví: Očkování proti covid-19: https://koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19/
Zavřít menu