Rychlé šípy se znovu skrývají v Kutné Hoře, najdete je?

Velká pátrací hra začíná již popáté. Poprvé rok se pětice ukryla na lešení kostela svatého Jakuba, podruhé na kulaté věži domu pod Havlíčkovým náměstím, potřetí na zadní terase knihovny a naposledy na balkóně vily nad chrámem svaté Barbory. Kde se skrývají letos? Vydejte se do kutnohorských Stínadel a najděte jejich úkryt!

.
Slavný klub Rychlých šípů zná několik generací čtenářů knih či kresleného seriálu Jaroslava Foglara a malířů Jana Fischera a Marko Čermáka. Rychlé šípy se letos opět vydaly na výpravu do uliček a zákoutí historické části Kutné Hory – Kutnohorských Stínadel!
V historickém jádru města na neznámém místě – balkónu, střešním ochozu, vikýři, pavlači apod. – jsou umístěny charakteristické figuríny pětice chlapců v životní velikosti. Stanoviště figurín Rychlých šípů je dobře viditelné z ulice, nebo jiného veřejně přístupného místa.
Vydejte se do kutnohorských Stínadel a objevte úkryt, odkud dění v našem městě sledují legendární Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Rychlonožka a Červenáček!
.
Rychlé šípy 2013
.
Zprávu o objevení Rychlých šípů (adresa, stručný popis místa, kresba, foto…) zašlete do 17. prosince na e-mail sipykh@seznam.cz nebop přineste osobně na Večer světel 18. prosince v 17. hodin na plácku před kostelem svatého Jakuba, kde budou úspěšní pátrači při slavnostním ukončení hry odměněni.
Hru pořádají:  Junák – český skaut, z. s., Kutná Hora; Junák – český skaut, z. s., Kmen dospělých a Sdružení přátel Jaroslava Foglara.

(tz)

Mapa hry…

.